Nejrychlejší způsob, jak vytvořit a rozvíjet profesionální web

Solidpixels automatizuje tvorbu webu a umožňuje vytvořit krásnější a profesionálnější prezentaci Vaší značky na Internetu.

 

Web by měl reprezentovat,
kdo jste a co děláte.

Solidpixels přináší komplexní řešení. Je to cesta, jak si vytvořit web, který krásně vypadá a ještě lépe funguje.

Jak vaše potřeby rostou, solidpixels roste společně s nimi. Potřebujete jiné rozložení stránky? Chcete přidat blog? Změnit design? Hotovo. Se solidpixels to zvládnete sami. Je to jako mít vlastní tým vývojářů stále k dispozici.

Obsah určuje formu

Obsah určuje formu.
Odteď už doopravdy.

Můžete vytvářet stránky pro jakýkoliv účel. Cokoliv chcete použít - text, obrázky, videa, obsah ze sociálních sítí, mapy - prostě je přetáhněte do stránky a zvolte rozložení, které dává největší smysl.

Testujte varianty a nechte solidpixels automaticky vytvořit verzi pro mobilní zařízení. To je začátek hezčího a personalizovanějšího Internetu.

Přivítejte škálovatelný design

Designy solidpixels představují nejvyšší standard, jak se prezentovat. Přesto jde pouze startovní bod. Každý design má řadu nastavení, díky kterým vytvoříte unikátní vzhled vašeho webu.

Za každým webem jsou lidé.
Dělí se s vámi o svůj příběh.

Prohlédněte si, jak solidpixels používají naši klienti.

TEDx Chateau Mcely La Bottega Red Button Keboola
Marek Prchal

Solidpixels přišlo s řešením, jak vytvořit v řádu hodin skvěle vypadající web. Povedlo se jim tím zároveň rozdělit český trh na dvě skupiny. V té jedné jsou oni. A jsou tam sami.

V té druhé jsou všechny agentury a dodavatelé webových služeb. Je to tvrdé, ale je to tak. Jasně, agenturu potřebujete, když stavíte velký systém. Ale pokud ne, tak je agentura zbytečná a skoro bych řekl škodlivá.

Marek Prchal, idea maker


Jsme zde, abyste měli lehčí hlavu.

Web si stavíte vy, ale sami na to rozhodně nejste.

Zákaznická podpora 9 - 17

Když si nebudete vědět rady, prostě nám napište, nebo zavolejte a my vás navedeme správný směrem. Nejste na to sami.

Nápověda a video návody

Vy máte otázky, my máme odpovědi. Všechny nejčastější dotazy jsou zpracované do nápovědy a některé dokonce do video návodů.

Solidpixels individual

Nechce se vám nic řešit, nebo máte speciální přání? Solidpixels individual je služba, v rámci které vám vše dodáme na míru.

Začít zdarma